La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1219 Culés

2

I teraz tak szybko podsumowując-Wygrywamy Ligę- jednak jako Mistrz zdobyliśmy najmniej punktów od kilku lat (nie wiem dokładnie ilu, ale pan Ćwiąkała wspominał o tym na jednym z filmów) co oznacza że konkurencja w tym roku była wyjątkowo słaba- i wyniki to pokazują-Odpadamy z LM  w półfinale, jednak w drodze eliminujemy Lyon (pierwszy mecz 0-0...) i United (które gdyby nie jakiś totalny fart w ogóle w tym ćwierćfinale by nie było, zresztą czym jets teraz United...), w półfinale klasycznie już się kompromitujemy-Przegrywamy w finale PK, po drodze eliminując w męczarniach Real najgorszy od kilkunastu lat.Zobaczmy jak różnie patrzy się na to wszystko, przed Liverpoolem jakoś to wszystko inaczej wyglądało, a teraz widzimy, że z pozytywów w tym sezonie to: Dobrze zagrana faza grupowa LM, Manita z Realem i...? Co tam jeszcze? No dobra gra w Lidze w drugiej części sezonu, ale no powiedzmy że rywale specjalnie nie rywalizowali. Ciekawie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?