- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 902 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 902 Culés
3
@SeeleyBooth Tak a propos Twojej ostatniej historii przypomniało mi coś podobnego, pamiętam taką sytuację za małolata jak sobie beztrosko szedłem do sklepu żeby coś tam kupić do domu i obok mojego bloku grali chłopaki w piłkę, nagle balon zaczął się turlać w moją stronę, więc podbiegłem żeby im odkopnąć, tylko, że piłka tak idealnie się zgrała w czasie z krawężnikiem, że jak zaj*** to od razu sobie siadłem na trawie, przez kilka dni palec bolał mnie okrutnie i ogólnie utykałem, ale cały czas byłem przekonany, że jest po prostu wybity, co się później okazało jednak wybity nie był bo teraz jako jedyny ze wszystkich czterech pozostałych towarzyszy u stopy jest skierowany do dołu, paznokciem ku ziemi, w sensie garbaty :D błędnie go zdiagnozowałem i tak się zrósł i z takim chodzę, także nie sprawdziłem nawet co na to nasza służba zdrowia
1
@MesQueUnClub_87 Hehe, ja kiedyś jechałem składakiem, po czym, gdy hamowalem noga spadła mi z pedała i wlepiłem zęby w kierownicę. Miałem obkruszoną jedynkę :D
1
@SeeleyBooth My mieliśmy taką lokalną dyskotekę w mieście "Tropical", pamiętam, że była tam taka winda, do której jak wsiadło za dużo ludzi to nie chciała jechać do góry, więc wiecznie były kolejki, obok były schody, ale zagrodzone takim wiszącym łańcuchem, a że już trochę na bańce byłem to susa przez ten łańcuch i po tych schodach, nagle przód buta mi zjechał ze schodka i zębami o ten stopień, najlepsze, że się otrzepałem i poszedłem na disco, nic nie czułem, rano poczułem jak jadłem gorący rosół, wchodzę do łazienki przed lustro, a tam dwie jedynki ścięte pod skosem, Paaanie co ja później z tym miałem, nadlewali mi, masakra.
1
@MesQueUnClub_87 Właśnie wyobrażałem sobie miny dziewczyn, z którymi chciałeś tańczyć. Podchodził koleś z połową jedynek :D Zupełnie jak mój kolega, który tańcząc na dyskotece nie wiedział czemu wszystkie od niego odchodziły. Z rana, gdy wstał zobaczył na swoich białych adidasach wielki kawał rozmazanej kupy :X
1
@SeeleyBooth Taa :D do dzisiaj się z ziomkiem śmiejemy, że już wiadomo czemu się tak wszystkie do mnie uśmiechały jak stałem w ultrafiolecie :D
0
@MesQueUnClub_87 Na tym zakończymy nasze publiczne dyskusje :D
0
@MesQueUnClub_87 Nam jak kiedyś pękła piłka to wrzucilismy do niej kamieni, polozylismy na chodniku i poprosiliśmy jakiegoś gościa żeby podał. Jak kopnął to co chyba do tej pory boli