La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1419 Culés

konto usunięte

4

Taka ciekawostka przed rozpoczynającymi  się MŚ U20. W reprezentacji Polski na 21 powołanych piłkarzy aż 7 urodziło się lub wychowało poza granicami naszego kraju. Często słyszę opinię o tym że mamy słabych pilkarzy słabą ekstraklasę itd. W Polsce są naprawdę dobre akademie piłkarskie w których szkolą przygotowani do fachu trenerzy. Trenerem reprezentacji Polski jest Jacek Magiera, facet który jest zakochany w piłce młodzieżowej i zna chyba wszystkich dobrych młodych piłkarzy w tym kraju. Profesjonalista, trener który ogląda chłopaków cały czas a mimo wszystko musi powoływać zawodników którzy tak naprawdę grają na poziomie 3 ligi niemieckiej. Wiem że bardzo trudno jest wejść młodym do ekstraklasy gdzie jednak ten poziom jest wysoki ale w pierwszej lidze czy nawet w drugiej wcale aż tak wielu tych 18 czy 19 letnich piłkarzy nie ma. Smutne to jest i wygląda to co raz gorzej mam nadzieje ale to się od wielu lat mówi że powrócą prawdziwe lekcje WF bo od podstawy należy zacząć, lekcje WF które w pierwszych 3 klasach czyli w momencie gdy rozwój dziecka jest najszybszy będą prowadzone przez prawdziwych fachowców a nie przez Panie od języka polskiego. Nie może być tak że 9 letni chłopiec czy dziewczynka nie potrafią zrobić przewrotu w tył o biegu przekładanką nie wspominam bo to czarna magia dla niektórych. Koordynacja ruchowa to podstawa i jeżeli będziemy mieli dzieci które nie mają z tym problemu to i sport na tym skorzysta.

2

@Janiama Od 1-3 klasy było tak, że w-f uczyła wychowawczyni. Czyli kobieta, która z w-fem miała tyle wspólnego co nic. Dopiero od 4 klasy uczyła normalna babka od w-f. Nie wiem jak jest teraz, ale u mnie tak było. 

konto usunięte

1

@daniel32778 Tak jest cały czas i o tym pisze własnie

1

@daniel32778 I co w tym złego? Mieszkam w Niemczech i brat przyrodni chodzi od 1 klasy do szkoły tutaj i też z wychowawczynią mają lekcję wf-u a już jest w 4 klasie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?