- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1250 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1250 Culés
0
Co byście wybrali gdybyście mieli do wyburu Grizmann lub Lacazette i dlaczego? :)
3
@LeoMessi1994 Lacazette. Jest to mobilna 9 taką jaką szukamy, staty ma porównywalne a nawet więcej Laca ma asyst i cena. Myślę, że Laca był by tańszy, na korzyść Griezmanna przemawia Hype i to, że zna ligę.
2
@LeoMessi1994 Lacazette, bo jest świetnym piłkarzem i nie pajacuje jak Griezmann.
2
@LeoMessi1994 Też chyba wolałbym Lacazette'a. Mniej pajacuje i mimo że może nie jest tak wszechstronnym piłkarzem jak Antek, to chyba bardziej pasuje do potrzebnego nam profilu piłkarza.
0
@LeoMessi1994 Griezman gdyż od 4 lat jest jednym z najlepszych graczy na Świecie.
Ograny w La Liga.
Mistrz Świata.
Marketingowy boost dla Klubu.
Może grać prawej stronie, lewej stronie, środku jako 10 czy jako 9...
Inaczej mówiąc gość daje nam niesamowity potencjał sportowy, marketingowy na dobre 3-4 lata.
Jesli się uda, to brać i nie patrzeć na jego miłość ( finansową xD ) do Atletico sprzed roku.