La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1294 Culés


Robert Gwiazdowski (59 l.) pisze o seksie nastolatków i myli pojęcia molestowanie i pedofilia z inicjacją seksualną. Ja Cię nie mogę.
PS. Podwyższenie wieku ochronnego z 15 na 16 lat zostało już odrzucone w komisji sejmowej.

@krzychu1526 Świetna wiadomość z tym odrzuceniem.

@krzychu1526 Już wiadomo czemu Gwiazdowski w kampanii zajmował się tylko gospodarką xd

@krzychu1526 Pamiętam jak podwyższali z 14 na 15 lat. Było to po samobójstwie dziewczyny 14 letniej z Gdańska ,która została zgwalcona /molestowana przez "kolegów" z klasy

@Nazio87 Skoro kolegow z klasy to nie byla to pedofilia, tak samo tutaj szukaja obejscia bo to nie chodzi o wiek czy dlugość kary, chodzi o to ze ksieza wgl kar nie otrzymuja a sprawy były ukrywane.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

przed meczem ligowym z Villarreal na Camp Nou (3-3), podczas specjalnie przygotowanej ceremonii Carles Puyol uniósł w górę 17. w historii klubu Puchar Mistrza Hiszpanii.