La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1295 Culés

Puchar Zdobywców Pucharów pod względem takiego szeroko pojętego prestiżu był na którym miejscu? Pomiędzy Pucharem Europy i Pucharem UEFA czy jak to wyglądało?

@Phatro Trzecie rozgrywki.

@Phatro Tak chyba pomiędzy. Wtedy to właśnie zwycięzca PZP grał w Superpucharze.

@Phatro 1. Liga Mistrzów
2. Puchar UEFA
3 Puchar Zdobywców Pucharów

@krzychu1526 Czy ja wiem... W latach 70/80/90 puchary krajowe cieszyły się dużo większym prestiżem niż teraz, a jak się spojrzy na to kto grał w PZP, a kto równolegle w Pucharze UEFA, no to można wyciągnąć wniosek, że PZP był w tamtych latach trofeum większej wagi.

@Phatro Drugim. Zwyczenca Pucharu Mistrzow gral mecz za Superpuchar.Europy zawsze z klubem wygrawszym PZP. Puchar UEFA zaawsze byl mniej prestyrzowy. Bo w pucharze UEFA , grali zespoly , kttory na krajowym podworku zajmowali 2 i 3 mejsce w tabeli.

@AssisMoreira Każdy ma trochę inne zdanie ale dzięki wszystkim za odpowiedzi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 BomboLombo3 149 pkt
2 Mad92 145 pkt
3 Nati 144 pkt
4 avanes 144 pkt
5 zbigniew76 143 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna kupić Antoine'a Griezmanna?

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

do klubowej gabloty trafiło trofeum, jakie FC Barcelona otrzymała za wywalczenie Mistrzostwa Hiszpanii w sezonie 2004/05.