La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1628 Culés

57

0

@damianex10 Pisałem poniżej, mam informacje z Poznania w końcu tam się urodziłem że Lech nie zagra na 100 % bo nie może. Jak macie możliwość i kasę to zagrajcie jak najszybciej bo kurs będzie spadał.

0

@Janiama xD proszę Cie. Rozumiem że grałeś w piłkę i to nawet poważniej niż amatorsko bez urazy, ale nie rób z siebie posmiewiska

2

@snoopdegie Ale dlaczego? Rozmawialem z kolegą i powiedział że kibice nie pozwolą piłkarzom na grę na 100%. Lech nie da mistrzostwa Polski Legii nigdy. I nie rozumiem co ma to wspólnego z pośmiewiskiem. Pisałem o tym po ostatniej kolejce.

1

@Janiama A noi to zmienia postać rzeczy. Zabrzmiało to trochę jak halo halo łączymy się ze studiem w Warszawie. No tak to fakt, można to wyczytać na forach ogólnie że " fani" sami proszą o przegraną w niedzielę :P

0

@snoopdegie A no właśnie a piszesz że robie z siebie pośmiewisko. Kurs będzie spadać lub zostanie ten mecz wyłączony z obstawiania.

« Powrót do wszystkich komentarzy