La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1378 Culés

Informujemy, że trwa cisza wyborcza i wszelkie rodzaje agitacji politycznej są zabronione.

39

3

@FafitFCB W sam raz do Barcelony te chlopaki

0

@Destiny Oby wuja Ernest nie przyspawał ich do ławki. Kiedyś nie można było zmieniać Xaviego i Iniesty, a teraz Busquetsa i Rakiticia.

2

@Criss18Barca Z tym, że Xaviego oraz Iniesty to nie było po co zmieniać (poza paroma wyjątkami).

0

@Criss18Barca Oby, do jakichś zmian musi dojść. Na grę pana z Chorwacji nigdy nie mogłem patrzeć, a teraz jak gra pierwsze skrzypce sabotując pomoc Barcelony to już w ogóle. Jeszcze nigdy Erni go nie ściągnie... Trzeba zacząć wystawiać tych co są w formie, a nie tych którzy uzbierali najwięcej pucharów w gablocie. Przykładem jest Busi, ja nie wiem za co ten gość gra aktualnie...

« Powrót do wszystkich komentarzy