La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

0

Mnie zastanawia że taka klauzula Griezmanna nikogo poza Barcą w sumie nie zainteresowała. Real to rozumiem bo od Atletico nie kupią, ale Juve? Dybala +$, United, Chelsea? Liverpool? Taki pracuś w obronie napewno by się Kloppowi podobał.
Podobnie mam w sumie z De Ligtem, myślałem że Liverpool wszystko zrobi o takiego zawodnika, pozycja drugiego stopera to chyba u niech jedna ze słabszych, dodatkowo razem z Van Dijkiem grają w reprezentacji- z tego to by chyba najlepszy duet stoperów powstał. jest jeszcze Juve z obroną 30+

0

@Kacper1432 Każdy kto zobaczył, że rok temu Griezmann zabawił się w blogera, to nikt nie chce go kupić :)

0

@Danny Gaucho Ale już wtedy Barca nie miała za bardzo konkurencji

2

@Kacper1432 Hm. Inne kluby szukają zawodnika na konkretną pozycję, a nie takiego, który jest od wszystkiego, czyli od niczego? ^^

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?