La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1232 Culés

3

Zastanawiam się tylko czy Ernest rzeczywiście zostanie bo jak tak to będziemy grać po 1 znów nudną dla oka piłkę 2 będzie grał klub leśnych dziadków 30+ ( nie odotyczy Leo i Vidala w obecnej formie) , 3 odejdzie Malcom przyjdzie Willian bo Ernest go sobie upodobał albo Mata bo kontrakt mu się kończy , 4 zostanie Ivan na kolejny sezon, 5 młodzi de jong i de ligt(jak przyjdzie) zaliczą jakieś ogony, 6 przyjdzie LM znów lanie, 7 kibice widząc ze drużyna przegrywa w LM znów wine na Leo zwalą. Myśle że te podpunkty Ernest zrealizuje w następnym sezonie.... I koło będzie tak dalej leciało w kółko ...eh.. :(

1

@LeoMessi1994 Można też powiedzieć krótko. Valverde nic nowego tutaj nie wprowadzi a jego koncepcja z Betonowaniem się w LM wyczerpała.

1

@LeoMessi1994 Raczej wszystko na tak, zobacz był pierwszy sezon i odszedł on nas Neymar ale przyszedł Dembele którego jednak z dużej części sezonu wyeliminowały kontuzje no to było gadanie że w sumie to to jest tak przejściowo bo odszedł kluczowy piłkarz i są wyniki i wgl a styl to na razie sprawa drugorzędna i mecz z Romą to wypadek przy pracy, dajcie mu na spokojnie zrobić transfery i za rok będzie już Barcelona którą znamy i kochamy, no i przyszedł kolejny sezon i w sumie Arthur, Vidal i Dembele czy na początku też Cou faktycznie dali nam wiarę że tak może być, no ale później znowu wiele spotkań wygranych przez genialnego w tym sezonie Messiego, zjazd formy Coutinho i kontuzje Arthura i Dembele i znów stracili zaufanie u Valverde a on wrócił do swojej ukochanej gry ale wyniki nadal były choć w LM głównie za sprawą Messiego, teraz kolejne upokorzenie w LM stało się faktem i nawet w meczu o nic jak wczoraj wychodzi niemal najsilniejsza dostępna 11, jak tu można mieć nadzieję na to że w kolejnym sezonie coś się zmieni? To jest po prostu beton dla którego jak są wyniki to jest wszystko i taki sposób myślenie przejęło też wielu kibiców z tej strony, teraz już niemal nikt go nie broni na forum, ale gość nadal pewny siebie na konferencjach nie ma sobie nic do zarzucenia i nawet nie myśli o rezygnacji i traktuje ten incydent tak jakbyśmy sobie odpadli z Pucharu Katalonii bo to w sumie i tak mało istotne trofeum

0

@Phatro podpisanie z nim kontraktu było jednym wielkim błędem i teraz kolejny będziemy się z nim męczyć bo dochodzić do ćwiercfinałów lub półfinałów i dostawać lanie to raczej nikt tego nie chce a znów z nim to bedzie... :( Cieszmy się ze mamy Leo ale za pare lat już go nie będzie i co wtedy? ... Wtedy większy burdel będzie żeby się nie skończyło z nami jak teraz z Realem i oby nie był Milan 2.0 :(

0

@Coutinho007 noi Bartek jest ślepy :(

0

@LeoMessi1994 Jak to Bartek......

0

@Coutinho007 bo Ernestowi dał kontrakt na rok więcej i go wspiera i ma zaufanie do Ernesta :(

2

@Phatro Prawda jest taka, że Leo wszystkie niedoskonałości tej drużyny pod wodzą Ernesto tuszuje i dlatego dzięki Leo i Suarezowi (Jak był w formie) funkcjonowało to Jakoś a jak ich nie ma nie potrafimy nawet wielkiego Levante pokonać czy Villarealu który zajmuje doły tabeli a takie LFC bez Salaha, Firmino, Keity wychodzi sobie jak po swoje na Anfield i nas bez nich miażdży tak jak Koguty Pochettino walczyły z Potężnym City i świetnym Ajaxem do końca. To odróżnia Vivaldiego Waldano od Jurgena i Maricio. Bez indywidualności nie umie wygrać nawet z ogórkiem La Liga a Tamta dwójka doprowadziła w dużej mierze ławką swoje zespoły do finału. Dla mnie ten projekt pod wodzą Valverde to pudrowanie trupa a pidrem jest Messi, oraz gra bez barwna jak stary Rubin

0

@LeoMessi1994 Błędem było przedłużanie tego kontraktu w połowie sezonu i teraz nadal mogą go zwolnić ale on już rozdaje karty, ja tam się nie martwię że za kilka lat będzie drugi Milan (choć zawsze może się tak stać) bo jednak nasze ruchy transferowe w ostatnich 2 latach są kapitalne ale po ludzku szkoda jest mi Leo Messiego że zostaje sam z tym bajzlem i zamiast trenera który tak ułoży drużynę że będą mu pomagać to tym bardziej zrzuca wszystko na jego barki a potem jemu się obrywa jako Kapitanowi za takie porażki a prawda jest taka że mamy skład na wygranie LM i marnujemy ostatnie lata gry Messiego nie potrafiąc odnieść sukcesu w Europie

0

@Phatro syf był jest i będzie tu jest większy bajzel niż myślałem ...:( ...biedny Leo...

0

@Coutinho007 Jeszcze śmiesznie się to tak złożyło w czasie że akurat jak Messi miał kontuzję to rozwaliliśmy Real i mieliśmy ze 2-3 tygodnie świetnej gry ale ludzie zapominają że wtedy w kosmicznej formie był i Suarez, Coutinho, Arthur i Dembele ale niestety po tym miłym okresie Coutinho doznał kontuzji i od tamtej pory nic nie gra, Dembele jedyny jasny punkt poza Leo ale znów kontuzje go trochę wyhamowały to samo z Arthurem a Suarez no to wiadomo jak z nim jest, liczby ma dobry na krajowym podwórku ale sama gra to już niekoniecznie no i ta jego gra w LM to jest niestety ale parodia

0

@Phatro Argumentem ludzi na To, że sobie radzimy świetnie bez Messiego jest 5-1 bez niego z Realem a autorem remontady był Suarez w formie a jak wiadomo w tym sezonie to już jest taki Rollercoaster jego forma, że aż szkoda się nad tym rozpisywać a o LM nie ma co gadać bo tam w 2 edycję strzelił aż dwa gole... Dla mnie jego rolę trzeba powoli marginalizowac a nie po 90 minut grzeje jako naszą podstawowa 9 bo degradacja jego motoryki I techniki z roku na rok jest coraz większą i trzeba szukać alternatywy jakieś.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?