La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1115 Culés

konto usunięte

1

Tak sobie liczyłem ile w plecy jestem, a ile do przodu na fortunie
od października 2017 sobie grałem na fortunie i przelałem tam 2445 zeta od tego czasu xD Wygrałem 756 z tego pewnie połowe też przegrałem no czyli jestem 2 koła w plecy, a dodam, że gram sobie dla sportu aby, bez wkładania poważnych pieniędzy xD Nie licze już stsa przez rok gry wcześniej xD

10

@Socjopata Dla sportu xDDDD

konto usunięte

1

@Socjopata Jakby była taka dyscyplina, to byś był zwycięzcą

konto usunięte

0

@D10SLEO Dla obgryzania paznokci, wyrywania włosów i bluzgania na kluby też

konto usunięte

3

@Socjopata Miałem taki rok 2016 że na STS grałem dla zabawy. Wydawało mi się że jestem na zero albo delikatnie w plecy. Przyszedł koniec roku i zacząłem zliczać i wyszło minus 12 koła. Powiedziałem koniec i przestałem więcej grać.

konto usunięte

2

@Janiama Haha no powiem Ci, że masz boskie wyczucie xD

konto usunięte

1

@Socjopata No tak miałem tu wygrałem 2 koła tam przegrałem kilka razy po 3 stówy i tak się kręciło aż powiedziałem stop i sprawdzam. Ale ile razy ja to liczyłem. Ciągle się oszukiwałem i nie to niemożliwe ja tyle przegrałem? Ja? I jeszcze raz liczenie..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?