La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

3

Mecz z Getafe pokazał dlaczego nic nie osiągamy w LM. W tym roku w półfinałach wszystkie pozostałe drużyny grały na olbrzymiej intensywności.W lidze są takie 2, może 3, ale w Europie kilkanaście.
Ta intensywność przerosła Busquetsa. Kiedy dodamy do tego zjazd fizyczny Rakiticia(co biorąc pod uwagę liczbę jego meczów w ostatnich dwóch sezonach było nieuniknione),a także nieskuteczność to takie klęski jak rewanż z Liverpoolem będą się zdarzać,gdyż mamy zbyt duże braki w środku pola,co tworzy luki na boisku.
I patrząc na taki stan rzeczy, to nie ważne czy naszym trenerem byłby Klopp, Guardiola czy Valverde efekt byłby podobny. I to każe mi trochę zrewidować pogląd na temat przyszłości Ernesto. Jeśli chcemy wygrać LM, musi dojść do wymiany pokoleniowej i ważne, aby pozostał jakiś fundament, a takim jest trener.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?