- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1737 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
134
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Safrani
44
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Konradowskyy
2
W Europie nie jadą Włochy, Dania, Polska, Irlandia, a pojechały takie kraje jak RPA, Republika... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1737 Culés
1
Jestem wdzięczny za to co każdy zrobił dla klubu, ale na prawdę musimy się pozbyć niektórych pilarzy. A na miejscu Valverde nie wiem podałbym się do dymisji? Nie mówię że nie osiągnęliśmy sukcesów razem z nim, ale drugi raz ośmieszył Barcelonę i kibiców w irracjonalny sposób, to nie wybaczalne.
0
@WiernyDoKoncaFCB Kto za Valverde?
1
@tbas Trener Ajaxu :)
0
@WiernyDoKoncaFCB Osmieszyli barcelone to rokojarzeni obrońcy Barcy. Dwa gole Wijnalduma i ten z różnego to kryminał. Za co odpowiedzialny jest trener? Za podpieranie skaczacego zawodnika do pilki? Za odpiszczenie krycia i dopuszczenie, aby z rożnego zagrać pilke po ziemi praktycznie w piatke bramkarza?