La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1625 Culés

konto usunięte

3

W Rzymie przegraliśmy bo nie było rotacji, teraz były rotacje i znowu przegraliśmy. Ja wiem że trener jest nie do obronienia ale może czas najwyższy żebyście zrozumieli że ten zespół mentalnie nie potrafi udźwignąć presji w najważniejszym momencie. Pisałem przed sezonem że jeżeli wygramy w tym sezonie coś więcej niż tylko jedno trofeum to będę bardzo zdziwiony. Jest mi przykro, jest mi smutno i nawet musiałem korzystać z pogotowia ponieważ moje zdrowie nie wytrzymało tego wszystkiego. Kocham ten klub i zawsze tak będzie bo miłość jest nie wtedy kiedy jest fantastycznie ale prawdziwa miłość wychodzi właśnie w takim momencie. Ale cóż do niektórych sprawa należy dorosnąć i rozumiem młodych ludzi którzy są rozczarowani bo mój 22 letni syn jest taki jak większość z was. Krzyczał, kur...ał ale na końcu razem ze mną po prostu się poryczeliśmy jak małe dzieci.

0

@Janiama Będzie tak dopóki nie rozstaniemy się z ciągłym klepaniem, które na nikim już nie robi wrażenia. Czas na kogoś z zewnątrz aby dał śweżość nie tylko piłkarzom, ale również kibicom. Pewny etap się skonczył razem z Xavim, Iniestą, Puyolem czy Pepem. Czas idzie do przodu a my nadal żyjemy przeszłością. Mamy najlepszego piłkarza w historii i po prostu się nie rozwijamy. Nadal klepiemy a wszyscy stoją w miejscu. Piłka idzie do przodu a Barcelona nadal stoi w miejscu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?