La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1640 Culés

0

Ten sezon ociera się o perfekcje pod względem emocji i wyników.Cztery mecze z Realem Madryt z bilansem remisu i trzech wygranych,w tym manity,dodatkowo w LM mecze z rywalami których dawno na Camp Nou nie mieliśmy okazji zobaczyć.Dodajmy do tego możliwość oglądania najlepszej wersji Messiego i kłopoty naszego największego rywala,a otrzymamy niemal idealny rok.Pozostaje tylko ukoronować go trypletem i czekać na kolejny,który z De Jongiem i prawdopodobnie De Ligtem zapowiada się jeszcze lepiej.Oby to był początek kolejnego cyklu dominacji-tym razem także na europejskim podwórku.

konto usunięte

0

@busquets5 Najlepsza wersja Messiego była dawno i już nie wróci. Chociaż ten sezon to jeden z lepszych w Jego karierze.

8

@messix7 Według mnie obecny Messi jest najbardziej kompletny, najlepszy.

2

@messix7 każdy ma swoje zdanie,ja uważam że Messi z wiekiem się rozwinął i nigdy nie był lepszy i bardziej kompletny,chociaż czasami brakuje tych jego rajdów :)

1

@ArterkHD Messi 11/12 to była maszyna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?