- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1075 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1075 Culés
0
Najbardziej wartościowi włosi według Transfermarkt:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/60053327_892781314410426_3490426840927961088_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=99095f533706fd212425422726d674b1&oe=5D6D96B3
0
@Chwytliwy Najwyższy czas na zrobienie przez Insigne kroku w przód (w domyśle transfer do lepszego klubu).
0
@SeeleyBooth Gdzie byś go widział?
0
@Danny Gaucho Liverpool. Od dwóch okienek głośno jest wokół Mane i Salaha, także niewykluczone, że opuszczą Anfield. Poza tym z Chelsea odchodzi prawdopodobnie Hazard, też jakaś opcja. Bayern szuka skrzydłowego, ale niespecjalnie go tam widzę.
0
@SeeleyBooth Niech siedzi w Napoli , prędzej Chiesa, to zdeeecydowanie większy talent niż Insigne, poza tym taki Chiesa siadłby w Barcelonie :)
0
@Chwytliwy Verratti jakiś dobry mecz w tym sezonie zagrał?
0
@Chwytliwy Siadłbym na trybunie albo czasami na puchar króla na ławce rezerwowych.
0
@VamosGirl Obejrzałeś kiedykolwiek jego spotkanie? Jakiekolwiek?
0
@Chwytliwy Może i dużo Włochów w grze nie widuje, ale wydaje mi się, że nie na żadnego elektryzującego nazwiska.
Verratti nie do wyjęcia. Może ta dwójka z Romy i Chiesa, młodzi i z dużym polem do manewru.
Kiedyś to byli Włosi, nie to co teraz.
0
@Chwytliwy Insigne mógłby trochę pozwiedzać świata. Chciałbym zobaczyć jak poradzi sobie w innej lidze :) A gry Chiesy szczerze nie widziałem, więc się wypowiem. Jedynie co widziałem to parady Drągowskiego po jego strzale.
0
@Chwytliwy Mamy Dembele i Cou.
0
@SeeleyBooth Polecam obejrzeć Chiesę, wyjątkowy zawodnik, piekielnie szybki, fantastyczne zejście na prawą nogę, genialna technika, do tego umie grać po dwóch stronach, po lewej , i po prawej, dodam że pasuje zarówno do stylu gry gdzie można posiadać piłkę, oraz do kontry
0
@BigShaq Chiesa akurat i Zaniolo elektryzują, bo Romagnoli jest także nie do wyjęcia, ale niedawno objawił się Mancini w Atalancie, wyborny sezon swoją drogą, no i Donnarumma, ale to jest już doświadczony zawodnik mimo tak bardzo młodego wieku