La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1440 Culés

8

Co do wczorajszego meczu: Wpuszczenie Semedo i przesunięcie Roberto na PP i przejście na 4-4-2 było genialnym pomysłem. Ta zmiana dała nowe życie Barcie w 2 polowie. Wielkie brawa dla Valdka

1

@GeraltzKatalonii Pozostaje pytanie czy od początku na Anfield 4-4-2 czy 4-3-3 jednak Ale tym razem z Arthurem żeby uspokajał grę i Dembele na skrzydle żeby podczas kontry wykorzystać jego atomową prędkość. Ciężki orzech do zgryzienia będzie na rewanż.

1

@Coutinho007 myślę że 4 4 2 mimo wszystko z Roberto lub vidalem ubezpieczajacym semedo i pewnie Coutinho po stronie Alby. Wtedy Arthur z Busquetsem w środku

0

@Coutinho007 Raczej 442 ale nie wiem czy nie będzie to takie bardziej ofensywne. Z S. Roberto na obronie i Busi, Rakitic, Arthur i Vidal w drugiej linii. Mając na ławce Cou i Dembele można w razie konieczności iść na wymianę ciosów. A z wymienioną 4ka można liczyć na większą kontrolę drugiej linii niż wczoraj.

0

@Azi Dla mnie po wczorajszym meczu Arthur to mus w środku pola bo panuje chaos i nie ma kto dłużej przytrzymać piłki i rozegrać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?