- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1103 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1103 Culés
0
Jak na razie Mortal Kombat 11 to cudeńko, nie sądziłem że ta seria będzie dla mnie lepsza od 10 , bo nie ukrywam, 10 to była jedna z najlepszych gier gatunku bijatyk jaką się zetknąłem do czasu Tekken 7, ale jednak , Mortal spełnia w pełni moje oczekiwania, wszystkie klasyki typu Raiden,Cage,Sonya,Scorpion,Liu Kang,Kung Lao,Sub Zero itd są nadal na genialnym poziomie, a nowe postacie typu Collector,Geras czy Cetrion to bardzo miły dodatek oraz tak bardzo pasujący do serii , także jeśli chodzi o optymalizacje gry nie mogę narzekać, bo w 10 dość to kulało, ale w 11 zdecydowanie to poprawiono, tak samo system walki, mimo że system skoków nie jest tak szybki i dynamiczny jak w 2 poprzednich częściach, to jednak X ray zupełnie odmieniony zakrywa ten lekki mankament, no i story mode który jak na razie wypada świetnie, i zdecydowanie lepiej niż w 10 gdzie nie czułem kompletnie tego klimatu
Naprawdę gorąco polecam tą grę, myślę że się nie zawiedziecie
0
@Chwytliwy W końcu Ci się udało zainstalować :P
0
@Chwytliwy a jak tam ci sie podoba system rozwoju? :P
0
@matirix20 Raczej zagrać, bo wczoraj patch naprawczy wyszedł
0
@Striker Ujdzie w tłoku :P