- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1324 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
0
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Karol145
2
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Hosh
7
Pamiętajcie, w razie wojny, gdy geje w rurkach będą walczyć o niepodległość Polski, to... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1324 Culés
1
Moim cichym marzeniem jest, aby Barca zremisowała dwa najbliższe mecze, Atletico swoje wygrało i oficjalnie mistrzostwo rozstrzygnęło się w meczu przeciwko Getafe :D Lecę na ten mecz i z dwóch powodów chciałbym, żeby tak się stało:
1. Pierwszy raz na żywo widziałbym jak zdobywamy mistrzostwo
2. Zagralibyśmy na 100% możliwości
O sam skład się nie martwię, bo wątpię, aby na silne w tym sezonie Getafe, Valverde wystawił rezerwy. Tym bardziej, że to ostatni mecz na CN w tym sezonie i będziemy chcieli się ładnie pożegnać z kibicami. No i swoją drogą, liczę na jakiś dublecik Leo, który jest już tak blisko wygrania Złotego Buta :D
Teoretycznie szansa jest, ponieważ na dwa najbliższe mecze wyjdą pewnie rezerwy (może nawet takie jak z Huescą). Jednak myślę, że jednak do meczu z Getafe zapewnimy sobie to mistrzostwo. Kto wie, może nawet dziś wieczorem.
16
@LuisSalvano Ty samolubie.
0
@LuisSalvano Raczej będą rezerwy, po Live będą się oszczędzać. A jak będzie majster to na 100 %
0
@Johny80 Rotacje pewnie tak, ale nie rewolucja na Getafe. Poza tym, oni z Getafe zagrają 11 lub 12-go maja, a finał CdR jest dopiero 25-go maja, zaś (hipotetyczny) LM 1-go czerwca. Myślę, że to w meczu ostatniej kolejki (Eibar) zagrają głębokie rezerwy. Co jak co, ale piłkarze też muszą być w rytmie meczowym.