La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1810 Culés

4

Haha W Warszawie laska pozowała do zdjęcia i wpadła pod koła nastolatka który popylał na elektrycznej hulajnodze. Pojechała do szpitala z rozbitą głową i... dostała mandat za spowodowanie zagrożenia. Według prawa ludzie na hulajnogach elektrycznych mają takie same prawa jak piesi nie moga poruszać sie ścieżkami rowerowymi i jezdnią XDD Prawo jak zwykle jest sto lat za rzeczywistością. Przecież te miejskie hulajnogi mogą jechać z 30 km/h i to po chodniku. Już kilka razy widziałem jak wpieprzaja się na jezdnię bez patrzenia albo manewruja w tłumie zapier... na złamanie karku. Niepojęte.

1

@krzychu1526 Nie żebym bronił tego niedostosowanego prawa, ale nie jest powiedziane że pieszy nie może odpowiadać za wypadek tylko dlatego, że ktoś jechał szybko na hulajnodze elektrycznej. Przydałoby się więcej informacji.

7

@krzychu1526 Nie mam nic do tych hulajnóg ale wrukwia mnie że są tak po ulicach rozbejane jak jakieś puszki po piwie. Leżą wszędzie, można czasami nawet nie zauważyć, że leży taka na chodniku

0

@Wawrzyszewski To powinieneś mieć coś do tych idiotów, którzy poszanowania nie mają do cudzej rzeczy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 BomboLombo3 149 pkt
2 Mad92 145 pkt
3 Nati 144 pkt
4 avanes 144 pkt
5 zbigniew76 143 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Która reprezentacja mająca w składzie piłkarza Barcelony może osiągnąć najlepszy wynik na Copa America?

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Gaspar Rosés po roku sprawowania rządów po raz drugi zrezygnował ze stanowiska prezesa FC Barcelony.