La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 780 Culés

8

Ten wynik to geniusz Messiego nie Valverde;)

9

@Kamilos84 A rok temu z Romą to już wina Valverde? :D

0

@Kamilos84 I trochę antygeniusz Degeii xD

0

@puyol_presidend5 Wiesz że Valverde po meczu w Rzymie sam powiedział że to jego wina?

0

@Phatro On nie jest typem trenera publicznie ganiącego piłkarzy i honorowo często przyjmuje na siebie porażkę. Tylko kibice wyznaczają ojców sukcesu i ojców porażki.

0

@puyol_presidend5 Co ma jedno z drugim wspólnego? Dał trochę dupy z rotacjami, planem na mecz i gwóźdź do trumny to były zmiany po 3:0 słusznie został zjechany jak szmata i sam pewnie wiedział że to głównie przez niego odpadli, fajnie że wyciągnął wnioski ale poczekajmy bo w tym sezonie jeszcze niczego nie wygraliśmy

« Powrót do wszystkich komentarzy