La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2209 Culés

0

Gdzie można kupić konto premiun do obejrzenia dzisiejszego meczu? Interesuje mnie opcja na 3 dni w przystępnej cenie a nie jak ipla 40zl za 7dni.
Z góry dzięki!

0

@lj89 Ciężko o dobrą transmisję, która nie będzie się zacinać. Ipla jest pewnym źródłem. Jednak z tych mniej pewnych zobacz sopcasthd. Dawno już nie korzystałem, ale pamiętam, że w okresie kiedy nie miałem możliwości obejrzeć w domu to korzystałem z ich źródła.

0

@lj89 Na footybite mozesz znalezc co nieco :)

1

@Evrile Skorzystam wg kolejności :)
Sopcast trochę utrudnił wykupienie premium ale się udało.

« Powrót do wszystkich komentarzy