La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1724 Culés

ciekawe ze w obecnych czasach, zwłaszcza w Francji ktoś jest w stanie dać sobie wmówić ze ten pożar to był wypadek.

@Avada Kedavra Quasimodo stwierdził, że pierdzieli taką robotę. Podobno ma dołączyć do strajku nauczycieli.

@Avada Kedavra Chcieli odwrócić uwagę od strajku nauczycieli ale to tylko plotka

@Avada Kedavra Podobna katedra była w remoncie więc chyba najbardziej prawdopodobną przyczyną w tym przypadku wydaje się być zaprószenie ognia przez robotników ale jak się człowiek uprze to wyjdzie mu nawet że to kosmici.

@Avada Kedavra Moim zdaniem to zdecydowanie ISIS albo Illuminati.

@Avada Kedavra Ostatnio widziałem zdjęcie naprawy łuk tryumfalnego który uszkodziły tzw "żółte kamizelki"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Yaya Touré został oficjalnie zaprezentowany jako nowy nabytek FC Barcelony. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej otrzymał koszulkę z numerem 17 na plecach.