La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1088 Culés

1

A co jeśli to Manchester zagrał dobry mecz nie dając nam za dużo do popisu? Wszyscy tu mówią że słabo zagraliśmy a może po prostu Manchester zagrał dobry mecz mimo straty gola

9

@Kpaziak Tak, dlatego Barca sobie grała podaniami jak chciała. Dlatego United nie oddał celnego strzału na bramke

0

@Katalończyk 99 Grała ale daleko od bramki im bliżej tym trudniej

0

@Katalończyk 99 Ale w obronie zagrali bardzo dobrze. Może to u nich nie jest norma.

0

@sokot No Smalling co by nie mówić to zagrał świetny mecz, nie licząc nokautu na Leo :P

3

@Kpaziak Jeśli United zagrało dobrze, przegrywając 1:0 i nie oddając nawet strzalu celnego, to chciałbym zobaczyć co się będzie działo, gdy United na Camp Nou zagra słabo.

konto usunięte

0

@Kpaziak Było mnóstwo sytuacji, gdy mogliśmy kreować okazje bramkowe, a wycofywaliśmy piłkę i męczyliśmy rywala. To było wręcz cyniczne...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?