La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1298 Culés

1

Jestem ciekaw ilu jest tu kibiców zarówno Barcelony jak i Manchesteru United. Trochę głupio bo człowiek nie wie komu kibicować, ale z drugiej strony fajnie bo kto by nie wygrał to będzie spoko :P.

16

@Visca el Barca !! ja nie ogarniam jak można kibicować kilku drużynom
jeden klub i to na zawsze VeB

10

@Messibestplayerintheworld Dlaczego nie można kibicować kilku drużynom? To zupełnie normalne, jeśli nie są to skrajne przypadki.

konto usunięte

15

@Messibestplayerintheworld Uwazam podobnie. Sympatyzowac mozna z wieloma, ale nosic w sercu jeden.

0

@Visca el Barca !! Moje dwie ulubione druzyny ale wiadomo ze Barca. Chyba ze odpadniemy wtedy United :)

0

@Messibestplayerintheworld Jestem z Poznania więc logicznym jest, że klubem który gdzieś tam nosze w serduszku jest Lech. Nie zmienia to faktu, że jeśli chodzi o arenę międzynarodową kibicuje Barcelonie w lidze hiszpańskiej i United w angielskiej. Pech chciał że spotkali się tak wcześnie w LM.

0

@LuisSalvano jak z kobietą haha XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?