La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1669 Culés

11

Co by nie mówić to nie wolno zabierać Busquetsowi tego co zrobił dla klubu, jednak widzimy że od dwóch lat jest cieniem samego siebie, ile zagrał meczy na przyzwoitym poziomie ? Zdecydowanie za mało i zdecydowanie za dużo ma strat w środku pola. Chwała dla zarządu za sprowadzenie De Jonga
Co jak co ale Busi musi się martwić o pozycję w pierwszym składzie w następnym sezonie.
Nie może być tak by w Barcelonie w pierwszym składzie grał Busquets który większą część sezonu jest bez formy.

0

@Messibestplayerintheworld Legenda klubu, ale wyraźnie spadła u niego szybkość reakcji, czasem zbyt długo przetrzymuje piłkę i wchodzi w kiwki w środku pola, o ile to właśnie dzięki temu, że potrafił tak magicznie wychodzić z tego typu pojedynków (często zwyczajnie ośmieszając przeciwników) był najlepszy na swojej pozycji, tak dzisiaj zalicza w ten sposób sporo strat narażając drużynę na stratę gola.

konto usunięte

0

@Messibestplayerintheworld Jestem przekonany, że Busquets na ławie nie usiądzie. De Jong i Arthur będą walczyć o miejsce w składzie, a szkoda, bo Busquets motorycznie to jest katastrofa i podejmuje spore ryzyko, tak samo jak De Jong.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?