La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1075 Culés

0

No i cyk. Poszło 100 zł na Barce. Już się będzie lepiej mecz oglądało. :P

konto usunięte

2

@matirix20 Villarreal w mocnej formie, juz lepiej na Juve dać chyba i Watford

0

@matirix20 A ja zawsze stawiam, na rywala Barcy, wtedy mam gwarancję, że na pewno będę zadowolony, albo wygram kasę, albo mój kochany zespół wygra mecz, ewentualny remis też nie zasmuci, tak czy siak jest uśmiech na twarzy.

0

@MesQueUnClub_87 Ja tak wole na Real stawiać :)

38

@Socjopata Czyli leci stówa na Calgiari i Fulham :p

konto usunięte

0

@Nolife1899 Juve też niepewne, Watford da rade xd

4

@Socjopata Czyli stawiam 100 na Juve i Fulham.

0

@Socjopata Watford powinien, ja jeszcze dorzucam Lechię bo ładny kurs, a forma Arki to dramat

konto usunięte

0

@Theodore_Bagwell Fulham w tym sezonie na wyjeździe żadnej wygranej 2 remisy i porażki

1

@Socjopata Rzeczywiscie... Prowadzić 2-0 z Celta i jeszcze przegrać to musi być ekstra forma.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?