La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 895 Culés

0

Jeju Pio uciekaj z tego bagna,przecież on by w Barcy miał już 30 goli lekko,a tam się kopią po czole,niech idzie Do Anglii lub Niemiec

konto usunięte

8

@Jackpb1234 Ogarnij się

0

@Chwytliwy co ci się dzieje,przecież ten zespół to jest Patologia a on i tak praktycznie 80% dostawanych piłek wykorzystuje

konto usunięte

1

@Jackpb1234 No tak, bo zespół który jest bardziej defensywny to patologia i który ma obecnie 4 miejsce, i jest najlepiej punktującym po Juventusie Allegriego XD

0

@Chwytliwy ale widziałeś ich mecze,przecież oni w ogole pomysłu na grę nie mają,serio dziwne że aż tyle punktują :),w LM to ja ich widzę na 4 miejscu w grupie bez względu kogo wylosują

konto usunięte

0

@Jackpb1234 Mieć mają gdy chcą to robić, takie mają założenia, a co do punktowania, ja sie tam nie dziwię, dobra gra defensywna, i dobra gra Piątka i innych zawodników typu Paqueta i Bakayoko

Inter gra tak samo ,a jest 3, poza tym to jest inna liga niż La Liga, oni nie są Barceloną

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?