La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 899 Culés

0

Są tu użytkownicy grający w grę TrackMania² Stadium?

0

@tadzik447 Stadium niestety nie, ale czasem grywam w klasyk TM Forever ;-)

0

@Fenelon Ja w Forever niestety nie mogę grać, bo nie działa tak jak powinna, tekstury tak się wczytują, że nic nie widać, nawet w menu :P Nie kojarzysz może graczy WinterMadness albo ITech, ten drugi ma szwedzką flagę, a pierwszy z któregoś albumu zespołu Wintersun (a przynajmniej kiedyś tak mieli)? Grałem z nimi kiedyś w TM Nations ESWC, ale jest to samo co z Forever :) Mam do nich tylko numer gg, ale niestety nie wbijają :D

0

@tadzik447 Coś mi mówi ta nazwa grupy, ale nie kojarzę tych dwóch graczy :) Ale sama TM jest wyborna w swojej prostocie!

0

@Fenelon Szkoda, że ich nie kojarzysz, grałem z nimi w okolicach 2011-12 roku, fajnie by było odnowić znajomość :) a gra owszem, wyborowa :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?