La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2281 Culés

15

Nie wiem czy było, ale zwłaszcza dla miłośników historii może to być ciekawa informacja. Dzisiaj mija 75 rocznica zamordowania rodziny Ulmów oraz Żydów, których rodzina miała ukrywać podczas 2 wojny światowej.

3

@student97r Tak, łącznie 16 osób, które umierały kilkadziesiąt minut.

Na cześć oddanej rodzinie Ulmów dzisiaj jest w Polsce Narodowy Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów.

0

@student97r No można jeszcze dodać, że jest u nas w miejscowości muzeum ich imienia poświęcone tej tematyce, jakby ktoś chciał zobaczyć to można przyjechać w niedzielę, bo jest darmowe zwiedzanie.

0

@patrykp695 Widzę kolega też z tych rejonów. :) To prawda. ;)

0

@student97r No nawet z takich bardzo bliskich rejonów :)

« Powrót do wszystkich komentarzy