La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1783 Culés

Reca ewidentnie zasłuzyl na 1 skład w kadrze dzięki dobrej grze w klubie.Kolesiostwo w tym kraju będzie zawsze niestety

@A4ron A kto ma zagrać jak nam 4 zawodników się wysypało...

@A4ron głupie komentarze są jeszcze bardziej pewniejsze

@Messibestplayerintheworld Reca nie zasłuzyl na reprezentowanie naszej reprezentacji.Jak mają się czuć ludzie co ciężko trenują grają regularnie a gra gość co rozegrał w tym sezonie 13 minut?

@A4ron zgadzam się ale on gra dlatego że inni się przeziębili

@Messibestplayerintheworld było Jaroszyńskiego powołać który gra..Adam miał Milika,ten ma Rece

@Messibestplayerintheworld No tak, ale powołany został dlatego że ____ :")
Jaroszyński jest niby w słabym Chievo, ale przynajmniej zagrał 10x więcej niż Reca w tym sezonie

@SuperPatsonFCB idąc tokiem myślenia z lepszych klubów,to w Brazylii swego czasu powinien grać w 1 skladzie Douglas,Rafinha,Keirisson bo przecież lepszy klub xdd

@Hushovt Jędrzejczyk mógłby

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Yaya Touré został oficjalnie zaprezentowany jako nowy nabytek FC Barcelony. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej otrzymał koszulkę z numerem 17 na plecach.