La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1783 Culés

Macie dziary klubowe? tych polskich zespołów którym kibicujecie czy FCB? Jak macie pokazcie zdjecia

@TKWM Żadnej polskiej drużynie szczególnie nie kibicuję, Barcę mam w sercu, a takie tatuaże z jakimś herbem klubu lub czymś podobnym i tak uważam za brzydkie.

@TKWM Nie mam ale jak miałbym zrobić to herb Barcy w tym miejscu na koszulce i w koło "kawałek" koszulki fajnie by to wyglądało ;P

@TKWM Mam dziarę FCB na klatce piersiowej :)

@LuisSalvano Poka zdjecie

@GenerałXavi Też nie kibicuje polskim drużynom, nie podoba mi się kompletnie tatuowanie klubu na sobie, nic w tym pięknego.

@TKWM Wyślę trochę później, bo mam na starym laptopie.

@TKWM Pewnie wiecie ale z piłkarzy polskich to Majdan ma na piersi herb Pogoni Szczecin

@TKWM Ja oddaje krew, więc żadnej dziary sobie nie zrobiłem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Yaya Touré został oficjalnie zaprezentowany jako nowy nabytek FC Barcelony. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej otrzymał koszulkę z numerem 17 na plecach.