La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1827 Culés

Senegalczyk,lat 46,żonaty z Włoszką,mieszkający w Italii od 15 lat,kierowca autobusu szkolnego porwał i spalił autobus ,w którym przebywało 51 dzieciaków w wieku lat 12.Wcześniej pozabierał wszystkim telefony.Jednemu z uczniów telefon udało się schować i dzięki temu zdołał wezwać pomoc.12 dzieci i 2 dwóch dorosłych odniosło rany w pożarze. Wszystko działo sie w okolicach Mediolanu. https://milano.repubblica.it/cronaca/2019/03/20/news/blocca_l_autobus_pieno_di_studenti_e_tenta_di_appiccare_il_fuoco-222070534/

@th@les Co się dzieje z tym światem

@Commando To samo, co zawsze. Tylko, ze kiedyś wysyłano dzieciaki na krucjaty, ucinano ręce za kradzież jabłka i palono na stosie, a dzisiaj chorzy psychicznie porywają autobusy.

@th@les Nikt nie umarl na szczęście z tego co piszesz

@kerouac Pocieszyłeś mnie

@sonek No niby tak, ale z drugiej strony masz uraz psychiczny, który może objawić się samobójstwem, bądź podobnym zachowaniem w przyszłości.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Yaya Touré został oficjalnie zaprezentowany jako nowy nabytek FC Barcelony. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej otrzymał koszulkę z numerem 17 na plecach.