La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1763 Culés

Co robią hala dzieci przed pójściem spać?Zidanie domowe.Mam nadzieję, że udało mi się wprawić Was w fantastyczny nastrój, którym będziecie promieniować już do końca dnia :). Jeśli Wam się podobało, dajcie suba, łapkę w górę i zostawcie komentarz pod filmikiem. Trzymajcie się, pozdro :)!

@Pocipan O jezu....

@Pocipan albo co jedzą Hala dzieci po południu?


zidanie główne.

@Pocipan Przecież nie wstawiłeś filmiku, więc nie można pod nim zostawić komentarza

@Pocipan Czy żart może być nieśmieszny do tego stopnia, że staje się przez to śmieszny? Taki wsteczny suchar? Myślę, że jeżeli ktokolwiek ma znaleźć odpowiedź na to pytanie, będzie to La Rambla. Jesteśmy na najlepszej drodze.

@Misanthrope Panie, to już zbadano. "Gulczasem" i "Kac Wawą".

@Pocipan Mnie to mega rozbawiło, takie głupie, że aż śmieszne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Sonny Anderson po dwóch sezonach spędzonych na Camp Nou, opuścił FC Barcelonę i przeszedł do Olympigue Lyon. Francuski klub zapłacił za niego rekordowe 19 mln euro. Z katalońskim klubem Brazylijczyk zdobył dwukrotnie Mistrzostwo Hiszpanii (1998, 1999) oraz Copa del Rey (1998).