O sobie

  • Zainteresowania Black metal, gry
  • Ulubiony zawodnik Thierry Henry
  • Ulubione zespoły Leicester/Barca/Piast
  • Barcelonie kibicuję od jutra.

Statystyki

  • Dni w serwisie 2248
  • Liczba komentarzy 970
  • Polecenia 5986

Komentarze

2

Wersja bezstratnie skompresowana do 60% (-1194 znaki):

Po wczorajszym posiedzeniu zarządu FC Barcelona opublikowała komunikat, w którym zapowiedziała podjęcie działań związanych z ograniczeniem wpływu kryzysu spowodowanego koronawirusem na finanse klubu. Barça zamierza obniżyć wynagrodzenia piłkarzom i pozostałym pracownikom.

Działania zapowiedziane przez klub będą rozpatrywane przez departament pracy katalońskiego rządu. Barça chce postępować zgodnie z przepisami prawa pracy, biorąc pod uwagę kryteria proporcjonalności i sprawiedliwości, a jej celem jest wznowienie działalności tak szybko, jak to możliwe.

Media spekulowały, że obniżki mogą wynieść nawet 70%, choć pojawiały się również doniesienia o 30 lub 50%. Z przyczyn formalnych i prawnych na wprowadzenie tych zmian trzeba będzie poczekać, ale miałyby one obowiązywać od pierwszego dnia stanu alarmowego, tj. 14 marca. Przypomnijmy, że według hiszpańskiej prasy Barcelona może obniżyć w takiej sytuacji pensje nawet bez zgody sportowców. Władze klubu z pewnością będą jednak chciały dojść z nimi do porozumienia.

FC Barcelona poinformowała też o działaniach w walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Klub udostępnił obiekty departamentowi zdrowia i uruchomił specjalny program mający na celu pomoc starszym socios. Do dyspozycji władz oddała się Światowa Konfederacja Peñas, a także jej lokalne oddziały. Za pośrednictwem kanałów komunikacyjnych Barca prowadzi kampanię zachęcającą do pozostania w domach. Ponadto Barça Innovation Hub zaoferowało centrum badawczym z Barcelony współpracę w działaniach badawczych w zakresie wpływu koronawirusa na sport.

Blaugrana przesyła wyrazy wsparcia dla osób cierpiących w związku z pandemią i dziękuje pracownikom świadczącym podstawowe usługi, zwłaszcza pracownikom służby zdrowia.

0

@BlaseR9 A jaki masz argument na poparcie tezy zawartej w pierwszym zdaniu?

4

@marcin62 Prawo niespodzianki.

2

@damian.09 Organizm nie "przestawia się w tryb oszczędności". Posty są wskazane, nawet dłuższe niż 12h. Jeden z kilku ostatnich artów na SFD: https://www.sfd.pl/art/Badania_naukowe/Czy_post_jest_zdrowy_Jak_przewa_w_jedzeniu_wp%C5%82ywa_na_zdrowie_-a4330.html

4

@kkbarca Argumentum ad dziecium z afrikum.

Zobacz wszystkie

278

Mógł chociaż skonkretyzować, czego zazdrości. Bo nie wiem, czy chodziło o Beniteza, Pereza, Cadiz, faks, sekstaśmy, Danillo, wakacyjny tryplet, picziczi fazy grupowej, 4:0, klaskanie Messiemu czy Moratę. Tyle tych osiągnięć Realu, że się człowiek gubi.

115

4 zwycięstwa i 4 remisy. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym.

113

Dobre źródło ten Pique?
Czy ma ktoś statystykę?

104

"Żaden przedstawiciel Barçy nie skontaktował się bowiem z Valverde, by cokolwiek mu zakomunikować."
To trochę tak jak z Alenią i przyczynami odsunięcia od drużyny.

85

Liczę, że będzie na fcbarca.com ten wywiad Sportu z Neymarem!

Swoją drogą, znowu fajna okładka.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?