La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1829 Culés

0

Polecacie jakieś programy do nauki angielskiego?

0

@cules100pro Nie wiem co znaczy program w tym zdaniu, ale dom coś łod siebieaudiobooki, książki napisane po angielsku wraz ze słownikami co trudniejszych wyrazów, seriale z napisami. A jeżeli chcesz za cokolwiek płacić to wybierz rozmowy z native speakerem. Nie jest to drogie, a chyba najlepsza opcja.

PS. Polecam zaprzyjaźnić się ze słownikiem polsko-angielskim lub na odwrót i przeglądać go, a jeżeli jesteś ambitniejszy to można nawet postawić sobie cel, że co tydzień będziesz się uczył 100 nowych słówek :) Pomocne są też takie słowniczki z różnymi frazeologizmami i gramatyką.

1

@cules100pro duolingo jest godne polecenia :)

0

@cules100pro #taktycznie.

2

@Copernicus Słownik polsko-angielski to nie jest dobry pomysł. Najlepsze są słowniki całe w języku angielskim. Polecam szczególnie te z Oxfordu.

0

@sidzej U mnie angielsko polski (z angielskiego tłumaczone na polski) zrobił robotę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 BomboLombo3 149 pkt
2 Mad92 145 pkt
3 Nati 144 pkt
4 avanes 144 pkt
5 zbigniew76 143 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Która reprezentacja mająca w składzie piłkarza Barcelony może osiągnąć najlepszy wynik na Copa America?

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

W Benlloch urodził się Agustí Sancho Agustina, znany jako Sancho. Zagrał jako pomocnik FC Barcelony w 402 meczach zdobywając przy tym 44 gole. Był także członkiem pierwszej drużyny narodowej w historii La Roja, która zdobyła srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w Antwerpii w 1920 roku. Zmarł 25 sierpnia 1960 w Barcelonie.