La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 684 Culés

0

Polecacie jakieś programy do nauki angielskiego?

konto usunięte

0

@cules100pro Nie wiem co znaczy program w tym zdaniu, ale dom coś łod siebieaudiobooki, książki napisane po angielsku wraz ze słownikami co trudniejszych wyrazów, seriale z napisami. A jeżeli chcesz za cokolwiek płacić to wybierz rozmowy z native speakerem. Nie jest to drogie, a chyba najlepsza opcja.

PS. Polecam zaprzyjaźnić się ze słownikiem polsko-angielskim lub na odwrót i przeglądać go, a jeżeli jesteś ambitniejszy to można nawet postawić sobie cel, że co tydzień będziesz się uczył 100 nowych słówek :) Pomocne są też takie słowniczki z różnymi frazeologizmami i gramatyką.

1

@cules100pro duolingo jest godne polecenia :)

0

@cules100pro #taktycznie.

2

@Copernicus Słownik polsko-angielski to nie jest dobry pomysł. Najlepsze są słowniki całe w języku angielskim. Polecam szczególnie te z Oxfordu.

konto usunięte

0

@sidzej U mnie angielsko polski (z angielskiego tłumaczone na polski) zrobił robotę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 lefreux 95 pkt
2 maciek2164 93 pkt
3 norbi77 87 pkt
4 KingLeonidas 86 pkt
5 maryjan240282 84 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?