La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 195 Culés

45

I dzisiaj Atalanta grała z Chievo. Jaroszyński caly mecz, a Reca kolejny pełny mecz na ławie, a do kadry i tak powołany Reca

konto usunięte

11

@takisobiektos Reca to cioteczki syn od strony ojca brzęczka to co sie dziwisz że mu dał powołanie

4

@takisobiektos Dopóki do kadry nie przyjdzie ktoś z zewnątrz, to tak będzie. Powoływanie nazwisk, kolegów, pupilków. A sukces sportowy? A po co to komu? A Boniek nie zrobi z tym porządku, bo sam w tym uczestniczy. Gdyby tak nie było, to Brzęczek nie trenowałby kadry.

konto usunięte

2

@PatrychoO zastanawiam sie czasami czy Brzęczek oglada kadrowiczów czy poprostu patrzy na ligi widzi Rece i mówi o gra w Atalancie dam mu powołanie

1

@PatrychoO Aż mi się ten film przypomniał:
https://www.youtube.com/watch?v=1XPYCiGWVOs

:D No obecnie to wszystko się zgadza. Sabotaż selekcjonera.

0

@takisobiektos Niestety,kolesiostwo w kadrze pełną gębą.

0

@takisobiektos Obaj nie powinni być powołani....Jaroszyński gra w tym Chievo słabo - wystarczy spojrzeć jakie mają wyniki i ile bramek tracą.

0

@Bagsik88 Gra solidnie to że Chievo gra jak gra to inna sprawa

0

@takisobiektos Dziś grał solidnie, a tak popełnia sporo błędów....złe ustawianie się , łamie linie spalonego...zresztą jest obrońcą, a ile bramek stracili?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 kichson 103 pkt
2 bartek00717 101 pkt
3 barcabarca127 99 pkt
4 IRbaboon 99 pkt
5 Ja Cule 99 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?