La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1625 Culés

konto usunięte

0

Hajto: Porównanie Piątka do Lewandowskiego to hipokryzja. Jest różnica trzech poziomów

8

@Blaugranda To tak a propos wątku poniżej, Hajto też jest znany z tego że jest głupi xD

konto usunięte

1

@Blaugranda tez uważam ze Pio jest wyraźnie lepszy :-D

konto usunięte

1

@Avada Kedavra Ale nie gra w Bundeslidze XD

konto usunięte

0

@Blaugranda Pamiętam jak w ubiegłym roku wielu tutaj na stronie porównywało Salaha do Messiego. No kurcze gdzie Rzym a gdzie Krym. Tak samo jest z porównaniem Piątka do Lewandowskiego. Różnica taka jak miedzy tą pierwszą podaną dwójką

konto usunięte

0

@Janiama Lewy i Piątek są od strzelania bramek, oboje to robią bardzo dobrze...ba nawet Piątek jest cenniejszy dla Milanu, niż Lewy dla Bayernu. Co do Lionela to nikogo się nie powinno z nim porównywać, bo jest poza zasięgiem wszystkich (tak jak Ronaldinho w formie).

konto usunięte

1

@tomaszzalesie Chciałbym zobaczyć Bayern bez Lewego! Lewandowski jest najlepszym strzelem w historii naszej reprezentacji czołowym strzelcem wszechczasów LM ma prawie 200 bramek w Bundeslidze a Piątek gra dobrze dopiero jeden niepełny sezon i porównywanie ich nie ma absolutnie żadnego sensu.

0

@Blaugranda Na Piątka jest po prostu hype. Każdy na siłę chce wmawiać że lepszy od Lewego chociaż gość dopiero zaczyna grać w piłkę. Krzysiu gra dopiero pierwszy sezon na takim poziomie i jeszcze przed nim długa droga żeby mieć status Lewego w klubie nie mówiąc już o reprezentacji. A liga włoska jest specyficzna , świeży przykład to Belotti za którego wyceny padały w granicach 100mln i obserwowało go pół Europy a teraz dalej gra w Torino i o większym klubie może zapomnieć...

konto usunięte

0

@Janiama Gadamy o tym co jest teraz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?