La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 496 Culés

0

Ciekawe kiedy Nawałka wyleci :v

4

@MarioVeB! Przeciętny trener. Z Polski mógł wycisnąć o wiele więcej, a skończyło się na kompromitacji w Rosji.

Ale zaraz, zaraz, ktoś powie, że ćwierćfinał na EURO w Francji to było dużo. No tak, patrząc na ostatnie lata to sukces reprezentacji, ale kto kazał naszym po bramce na 1-0 cofnąć się i czekać na karne... Zresztą z Szwajcarią to te karne nam Fabiański dał dzięki paradom w dogrywce

7

@barcelonaLM Czyli nie tylko ja ma podobny pogląd o panie Nawałce widzę

Nam od czasu Benhakera brakuje trenera po prostu z klasą, mogliśmy po Mundialu zatrudnić lepszych, a kogo zatrudniliśmy? Brzęczka który na domiar złego daje powołanie dla Recy tylko dlatego bo liga włoska, a dla Kuby bo rodzina

Ehh, marna ta nasza myśl szkoleniowa

0

@barcelonaLM Nawałka zmarnował potencjał kadry na Euro. Na tych mistrzostwach z dobrym trenerem bez pampersa w gaciach medal byłby na wyciągnięcie ręki. Niestety na takim turnieju "niski pressing" to za mało.

0

@Chwytliwy Reca to bardziej dlatego, że miał go w Płocku. Nie wiem co ma dać kadrze zawodnik, który od ponad pół roku nie gra.

0

@mkord Ręczniki będzie podawać, chociaż do tego sie nada

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 lefreux 92 pkt
2 maciek2164 87 pkt
3 maryjan240282 83 pkt
4 Tridente2015 83 pkt
5 KingLeonidas 83 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?