La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2260 Culés

Ciekawe kiedy Nawałka wyleci :v

@MarioVeB! Przeciętny trener. Z Polski mógł wycisnąć o wiele więcej, a skończyło się na kompromitacji w Rosji.

Ale zaraz, zaraz, ktoś powie, że ćwierćfinał na EURO w Francji to było dużo. No tak, patrząc na ostatnie lata to sukces reprezentacji, ale kto kazał naszym po bramce na 1-0 cofnąć się i czekać na karne... Zresztą z Szwajcarią to te karne nam Fabiański dał dzięki paradom w dogrywce

@barcelonaLM Czyli nie tylko ja ma podobny pogląd o panie Nawałce widzę

Nam od czasu Benhakera brakuje trenera po prostu z klasą, mogliśmy po Mundialu zatrudnić lepszych, a kogo zatrudniliśmy? Brzęczka który na domiar złego daje powołanie dla Recy tylko dlatego bo liga włoska, a dla Kuby bo rodzina

Ehh, marna ta nasza myśl szkoleniowa

@barcelonaLM Nawałka zmarnował potencjał kadry na Euro. Na tych mistrzostwach z dobrym trenerem bez pampersa w gaciach medal byłby na wyciągnięcie ręki. Niestety na takim turnieju "niski pressing" to za mało.

@Chwytliwy Reca to bardziej dlatego, że miał go w Płocku. Nie wiem co ma dać kadrze zawodnik, który od ponad pół roku nie gra.

@mkord Ręczniki będzie podawać, chociaż do tego sie nada

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

rozegrano ostatni mecz sezonu 2000/01, w którym Barcelona zagrała na Camp Nou z Valencią. Jedynie wygrana dawała Dumie Katalonii awans do eliminacji LM. Mecz ten przeszedł do historii ze względu na gola na 3-2 zdobytego przez Rivaldo, który po podaniu od F. de Boera popisał się w 88. minucie fenomenalną przewrotką.

Santiago Ezquerro został oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz FC Barcelony. Zawodnik przeszedł z Athletic Bilbao na zasadzie wolnego transferu i otrzymał koszulkę z numerem "14".

Gaspar Rosés zakończył pierwsza kadencję prezydentury