La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1910 Culés

co jak co o ten mecz jestem nadwyraz spokojny proszę hejterzy mnie nie zjedzcuie to tylko moja opinia

@mikek Mam wrażenie, że jakiś wysyp dziwnych komentarzy tu dzisiaj jest wieczorem

@barcelonaLM A co w moim byli dziwnego bro

@mikek brak interpunkcji

@barcelonaLM Uciekłeś w ostateczność :D

Niejedyny co nie używa interpunkcji, dzięki Chwytliwemu już się do braku interpunkcji przyzwyczaiłem :D

@barcelonaLM Puszek poszedł do lekarza, ale jednorożec jest niespokojny, pogoda była dobra.

@kordyl1010 To źle, że nie używają. Nie mówię, że każdy powinien być drugim Miodkiem, no ale chociaż ten jeden przecinek. Nie wiadomo czasem jak odbierać te komentarze.

@barcelonaLM e tam znaki interpunkcyjne to bullshit

@barcelonaLM Czasami czytam jeden komentarz kilka razy i dalej nie mogę go zrozumieć, bo muszę sam trafić z tym co autor chciał przekazać xD

Krótkie przykłady :D
https://bezuzyteczna.pl/przecinek-czesto-zmienia-sens-216996

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

rozegrano ostatni mecz sezonu 2000/01, w którym Barcelona zagrała na Camp Nou z Valencią. Jedynie wygrana dawała Dumie Katalonii awans do eliminacji LM. Mecz ten przeszedł do historii ze względu na gola na 3-2 zdobytego przez Rivaldo, który po podaniu od F. de Boera popisał się w 88. minucie fenomenalną przewrotką.

Santiago Ezquerro został oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz FC Barcelony. Zawodnik przeszedł z Athletic Bilbao na zasadzie wolnego transferu i otrzymał koszulkę z numerem "14".

Gaspar Rosés zakończył pierwsza kadencję prezydentury