La Rambla

Cisza wyborcza
Uprzejmie przypominamy, że trwa cisza wyborcza w związku z wyborami do Europarlamentu. Prosimy o respektowanie tego w komentarzach.
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 433 Culés

co jak co o ten mecz jestem nadwyraz spokojny proszę hejterzy mnie nie zjedzcuie to tylko moja opinia

@mikek Mam wrażenie, że jakiś wysyp dziwnych komentarzy tu dzisiaj jest wieczorem

@barcelonaLM A co w moim byli dziwnego bro

@mikek brak interpunkcji

@barcelonaLM Uciekłeś w ostateczność :D

Niejedyny co nie używa interpunkcji, dzięki Chwytliwemu już się do braku interpunkcji przyzwyczaiłem :D

@barcelonaLM Puszek poszedł do lekarza, ale jednorożec jest niespokojny, pogoda była dobra.

@kordyl1010 To źle, że nie używają. Nie mówię, że każdy powinien być drugim Miodkiem, no ale chociaż ten jeden przecinek. Nie wiadomo czasem jak odbierać te komentarze.

@barcelonaLM e tam znaki interpunkcyjne to bullshit

@barcelonaLM Czasami czytam jeden komentarz kilka razy i dalej nie mogę go zrozumieć, bo muszę sam trafić z tym co autor chciał przekazać xD

Krótkie przykłady :D
https://bezuzyteczna.pl/przecinek-czesto-zmienia-sens-216996

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 BomboLombo3 149 pkt
2 Mad92 145 pkt
3 Nati 144 pkt
4 avanes 144 pkt
5 zbigniew76 143 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna kupić Antoine'a Griezmanna?

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Na Stadio Olimpico w Rzymie, w obecności 72 tysięcy kibiców, we wspaniałym stylu Barcelona pokonała 2:0 w finale Ligi Mistrzów Manchester United i zdobyła tym samym trzeci puchar dla najlepszej drużyny Europy. Wcześniejsze zwycięstwa w lidze i Copa del Rey sprawiły, że Pep Guardiola, pracujący z zespołem dopiero pierwszy rok, wprowadził Barcelonę do zaszczytnego grona drużyn, którym udało się sięgnąć po potrójną koronę.