- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1324 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1324 Culés
8
trochę nie rozumiecie kontekstu dlaczego tak z Messim się odnieśli
Po pierwsze, waga spotkania, Juve było na straconej pozycji można powiedzieć, ale jednak, Cristiano im dał ten awans 3 golami na które w pełni zasłużył, bo cały mecz miał świetny
Barcelona vs Lyon raczej było spodziewane na Barcę i dlatego tak oceniają Leo Messiego, do tego ich rozwalili, czyli tego czego się spodziewali
Wczoraj się nie spodziewano, a dzisiaj raczej spodziewano, więc bez przesady moi kochani
Cieszmy się meczem kapitalnym, a nie tą durną rywalizacją która tworzy więcej gówna niż porządku
6
@Chwytliwy Daj spokój. Normalnym ludziom nie trzeba tego tłumaczyć, a idioci pozostaną idiotami.
1
@Chwytliwy No i dzisiaj wszystkie oczy były skierowane na Monachium :)
0
@Misanthrope Tak to jest jak ktoś najbardziej wielbi kakę i ronaldinho i nie ma kompleksów
0
@Striker Tomek płakał jak oglądał
1
@Chwytliwy Zostaw ty już biedaka w spokoju bo znowu kogoś rozjedzie
1
@Striker zawszę przez pasy przechodzę z rana, muszę mieć się na baczności