- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 809 Culés
Gorące dyskusje
HarveySpecter
5
Będziecie oglądać o północy Brazylia - Maroko, czy odpuszczacie ze względu na godzinę meczu ?
40 odpowiedzi
FcPortoFan1999
49
Wiecie że dzisiaj mam urodziny? to już teraz wiecie.Konkretnie 27 urodziny.Lala-niechaj żyją... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Nazio_87
13
Na tych trybunach jeszcze kiss cam brakuje
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 809 Culés
3
Bojan Nastic, gol z "falsza".
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/azvdzs/bojan_nastić_trivela_goal_aa_gent_1_1_kv_oostende/
0
@Colon I to jest jedno z najtrudniejszych uderzeń w piłce nożnej. Z fałsza doskonale uderzał wspaniały polski piłkarz Kazimierz Deyna.
4
@Janiama To dziekuje. Akurat z falsza i lobiki mam opanowane. Znowu drybling sredni, taki na zamych jak Dembele - nie dodajac sobie i nie ujmujac jemu oczywiscie :D
0
@Colon Spróbuj uderzać z fałsza słabszą nogą, jak to się nauczysz to jesteś wtedy kozak. A co do zwodu na zamach, Piotrek Reiss czy też Wojtek Kowalczyk mieli to opanowane do perfekcji. Wszyscy wiedzieli że to robią a i tak się na to kupowali. Zawsze mówię młodym chłopcom lepiej mieć jeden zwód opanowany do perfekcji niż umieć 10 zwodów na przeciętnym poziomie.
1
@Janiama U mnie druga noga to drewno najwyzszej jakosci.