La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1247 Culés

25

Samper podobno już wkrótce dołączy do Vissel Kobe i będzie grał razem z Iniestą, Villą i Podolskim. Do zamknięcia umowy brakuje kilku detali. Sergi trafi do Japonii za darmo.
@Romero/CatRadio

Zawsze lubiłem Sampera. Wyjątkowy talent, ale ilość kontuzji uniemożliwiła mu zrobienie kariery. Czy jeszcze ją zrobi? Będzie ciężko, ale jest to możliwe. Oby urazy wreszcie go omijały, a w Japonii wrócił do form. Liczę, że będzie tam prezentował dobry poziom. Oby w Japonii odzyskał swoją najlepszą wersję i mam nadzieję, że Sergi jeszcze wróci do Europy. Vamos, Sergi! Powodzenia!

6

@ViscaBarca123 Fajnie byłoby w przyszłym roku zmierzyć się z Vissel w takim składzie w finale KMŚ :D

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 Myślałem, że może tam grać maksymalnie 3 graczy z poza Azji jak w Chinach, jeśli się nie mylę.

1

@ViscaBarca123 Świetny zawodnik. Ja po cichu liczyłem jeszcze że coś pogra w tym w tym sezonie. Nawet chciałbym go z Rayo zobaczyć ale szanse na to są praktycznie zerowe ;/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?