- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 923 Culés
Gorące dyskusje
QQL5
2
No i część SAFE pójdzie na rzecz Ukrainy.Powie mi ktoś dlaczego mamy spłacać kredyt za... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
TR3YWAY
2
Kumpel lat 30, ogarnięty, dobrze wyglądający, a jego największym marzeniem jest związek z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Bombelek951
1
@juro14 jak tam twój drewniakowski? Mówiłeś, że będą się zabijać o gościa i jeszcze... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 923 Culés
9
Haha, Bale bez zadnej kary, ale Gerard za oklaski to zawsze pierwszy do ukarania.
2
@LuisSalvano to jest widoczne że w Madrycie mają układy układziki
było to widać choćby w ostatnim ich meczu ligowym
1
@LuisSalvano O jest i Salvano, czekałem na twój komentarz. Jedziesz z nimi! xD
0
@LuisSalvano Żadne zaskoczenie, są równi i równiejsi
0
@4drian0 Ja juz z nikim nie jezdze, bo przywyklem do faworyzowania tego klubu. Ile mozna sie zloscic tym...
0
@LuisSalvano Już nie bądź taki skromny ;D kiedy ostatnio byłeś na banicji? U mnie to już będą dobre 3 miechy, aż zapomniałem jak to jest być na wygnaniu :/
1
@LuisSalvano Bardzo dobra decyzja. Już tak się srają o te celebrację bramek w futbolu, że za nie długo trzeba będzie rywala przepraszać za trafienie
1
@FCB24 Chlop pokazuje kibicom rywali gest typu "srodkowy palec", przyznaje sie, ze chcial ich sprowokowac, a Ty nie widzisz w tym nic zlego.
0
@LuisSalvano To niech kibice zaczną oglądać i chodzić na mecze bilarda lub szachy