- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 566 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 566 Culés
2
Hernandez x2 i Mateu slepy Chaos. Zabojczy duet.
0
@Rewolucja123 Lahoz raczej nie będzie się chciał skompromitować, skoro ma szanse na sędziowanie w LM. :) Choć z drugiej strony kto wie czy to nie jest jego atut, a w UEFA szukają właśnie takich ludzi
1
@adamt1996 Przecież oni nie ponoszą tak naprawdę żadnych konsekwencji, obejrzą sobie powtórki po meczu i się śmieją "Ups, my mistake" bo są bezkarni.
0
@MesQueUnClub_87 Nie no bywają sytuacje, że rezygnują z sędziego po jakimś "babolu". No, ale to pewnie i tak wygląda jak w Polsce.. Stare "wygi" co weekend razem walą do basa i tak jak piszesz smieją sie z tego :P
2
@adamt1996 Teoretycznie tak, ale wiecznie jest tylko gadanie, że sędzia ma bardzo trudne zadanie, że się mylą bo są tylko ludźmi, że z jego perspektywy to wyglądało na faul i tak można się całe życie tłumaczyć, coś mu powiesz to czerwona, na konferencji też nie wolno krytykować bo Cię ukarają, VAR dostali to sobie biorą kiedy im się podoba, samowolka, z resztą właśnie starzy wyjadacze już doskonale wiedzą jak się poruszać w tym zawodzie, układy są wszędzie.
0
@MesQueUnClub_87 Kasa, pieniądze, hajs, szmal.. :)