La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1231 Culés

18

UEFA zawiesiła Kondogbie na 2 dodatkowe mecze, za celowe wymuszenie żółtych kartek, żeby się wykartkować. Ciekawe czy Ramos dostanie taką samą karę.

konto usunięte

0

@Veb1233 Ja bym chcial zeby z nami wystapil wiec mam nadzieje ze nie.

0

@Veb1233 Jak Floro Floro Perez posmaruje,
To UEFA Ramosowi karę podaruje.

2

@AboveYou ale tu chodzi o LM :)

0

@AboveYou Akurat ostatnio jest w dobrej formie, a już na pewno lepszej niż Nacho czy Vallejo, więc wolałbym, żeby nie zagrał. I zresztą tu chodzi o Ligę Mistrzów. :v

0

@Veb1233 A wiadomo kiedy będzie decyzja? Ja obstawiam, że nie dostanie. :d

konto usunięte

0

@Messibestplayerintheworld Jesli tak to sorki.

0

@ranger3120 Właśnie nie wiadomo, Kondogbia został zawieszony 8 dniu po meczu, a od spotkania gdzie Ramos wymusił kartkę minęło już 10 i nic.

1

@Veb1233 Coś to długo im schodzić z Ramosem jak i w LL z Balem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?