La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1003 Culés

10

Po pierwszej połowie:
Nie jest źle, tworzymy sobie te okazje, tylko brakuje tej kropki nad i. Na + napewno Dembele i Messi. Dembele drybluje aż miło, Leo podaje genialnie do Alby. Podoba mi się współpraca Sergio i Rakiticia. Nie zostawiają zbyt dużych luk w środku pola, umiejętnie i mądrze rozgrywają. Sergi Roberto taki bez konkretów. Podoba mi się też zdecydowanie Pique i Lengleta. Jedyne co mnie martwi to Suárez. Ja nie wiem, co się z nim stało, biega jakby miał beton w korkach. A co do drugiej połowy. Przypominało mi się pewne zdanie Ćwiąkały, które dosyć często mówił w tamtym sezonie. Barca w pierwszej połowie gotuje, a w drugiej je. Ciekawe, jak jeszcze to jedzenie doprawi Valverde w przerwie. Pozostało nam czekać na drugą połowę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?