- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 908 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 908 Culés
3
Czyli w pomocy gra gość, który od 3 sezonów gral tam 5x? A na ławce Coutinho i Alena??? Toż to Puig już prędzej tam powinien zagrać
15
@FCB24 Puig będzie wystawiany w ważnym meczu fazy pucharowej w Lidze Mistrzów...Jakie Ty czasami głupoty piszesz...
0
@FCB24 Ja bym wystawił Puiga. Nie chodzi nawet o to jak zagra. Tylko chciałbym mu dać szanse ale taką w bardzo ważnym meczu. Wgl to uważam że Puig zagrał by lepiej od Rakitica bo ma wszystko czego brakuje Chorwatowi czyli m.in wizji i ryzykownych piłek za linię obrony.
11
@Szogun89 Ciężko komentować takie głupoty...
0
@FCB24 Czy ty ZAWSZE musisz narzekać?
Masz ty zdrowie..
1
@ViscaBarca123 Pozdro jak nie wyczules ironii. W ważnych meczach obydwoje mają takie samo doświadczenie na tej pozycji
0
@FCB24 Kiedy jad wejdzie za mocno
Roberto grał w El Clasico z Realem za Lucho i mnóstwo razy na prawej obronie w ważnych meczach. Ogranie to on ma, pozycja nie powinna robić różnicy
1
@FCB24 Głupotę tłumaczysz ironią? Takie same doświadczenie? Dobra, zakończmy tę dyskusję, bo to nie ma sensu.
0
@Szogun89 A jest taki dobry w obronie ? Już na to nie patrzysz nie?
Rzucenie gościa na taką głęboką wodę mogło by tylko go spalić. Niech zacznie grać najpierw w LL z drużyną i się z nią zgrywac, a nie od razu LM...
0
@kordyl1010 Ja jestem ciekawy w ilu meczach on widział Puiga w tym sezonie. O jego brakach nie wspomina, bo przecież po co.
0
@ViscaBarca123 Ok znawco. Skoro tylko ty masz rację to nie ma co z Tobą polemizować
0
@ViscaBarca123 Widziałem w wielu meczach, nie tylko Ty oglądasz rezerwy i radzę Ci to zapamiętać
0
@ViscaBarca123 Dlaczego głupoty? Kto dał szanse Messiemu że w 2006 już grał w LM ? Mbappe też jakoś gra. Lepiej powiedz że nie chodzi ci o wystawianie Puiga. Tylko byś chciał by Rakitić tu do 40-stki tu grał po przecież jest wybitny...
0
@ViscaBarca123 Chyba 0.
Dla mnie jedynie Arthur + Puig lub Rakitić + Puig inaczej na początku można myśleć o katastrofie w obronie.
0
@ViscaBarca123 Jest młody. Wiadomo że ma braki. Ale ja wolę młodego Hiszpana z finezją niż las bukowy w drugiej linii.
0
@FCB24 Super. I nie widzisz, że ma braki w obronie, że czasami traci piłki i to niepotrzebnie? Wciąż musi poprawić wiele rzeczy. Tego nie widzisz?
0
@FCB24 Właśnie . Ja też oglądam rezerwy.
1
@Szogun89 Czemu porownujesz sytuacje Messiego? Ty myslisz racjonalnie?
0
@Rewolucja123 Takich przykładów w innych klubach jest cała masa. Pomyśl ile 19-latków się ogrywa w pierwszym składzie.
0
@Szogun89 To porownaj ich sytuacje do naszej i sie zastanow, a potem przypomnij sobie sytuacje Bojana.
0
@Rewolucja123 Pewnie ci chodzi o to że walczymy o LM co roku A inne kluby nie? Ostatnie 3 lata to 1/4 LM
Jak by się dało cofnąć czas wystawił bym młodych by się ogrywali. Podejrzewam że owiele gorzej by nie wypadli w sezonie 17/18 gdyby w składzie był Puig A na ławce kilku innych z Barcy B