La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1356 Culés

2

Właśnie ograłem całe AC Odysey i muszę powiedzieć że zaczynam wątpić że kto kolwiek zbliży się poziomem do Wiedźmina 3.

2

@Szogun89 ja też kończę,Odyssey bardzo mi się podobała ale do poziomu wiedźmina to ho ho......

2

@Szogun89 No na pewno nie Assassin, który wychodzi co roku.

0

@Szogun89 Ograj nowego GOWa. Twoje zdanie może się zmienić :)

0

@BlauGrana1404 Grałem. Nie będę porównywał bo tam niema otwartego świata. Chodź napewno GoW > AC

0

@Szogun89 Swejo rodzaju jest. To znaczy jest to bardziej metroidwania ale zawsze coś. Bardziej chodzi mi tu nie o sam otwarty świat a o całą reszte. W wielu aspektach produkcja Santa Monica jest lepsza od produkcji REDów.. No ale fakt faktem jeśli chodzi o pełne open world to jedynie Red Dead Redemption mozna stawiać na rowni na ten moment z Wiedzminem 3 (I to i tak nie we wszystkich aspektach)

0

@BlauGrana1404 RDR2 niema sensu już stawiać z W3 bo to 3 lata różnicy w produkcji. Ewentualną kontynuację wiedźmina będzie można prędzej porównać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?