- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1213 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
18
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Arden
0
Wymień dziwny zapach, który lubisz.
28 odpowiedzi
MirusAmisz
40
Nigdy nie wrzucałem zdjęć swojego pieska to proszę bardzo:https://zapodaj.net/plik-PT9Veh9Pw4htt... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1213 Culés
29
Robię teczki na użytkowników którzy jadą po Valverde po podpisaniu kontraktu i po finale LM to opublikuje.
10
@Criss18Barca Widać peerelowskie nawyki :D
38
@Criss18Barca Zrób przy okazji teczkę na tych, co wyzywają przeciwników Valverde od dzieci, bo może ci się przydać jeszcze przed finałem ;)
22
@Criss18Barca Rozumiem, że opublikujesz je też jeżeli Barcelona się w tym finale nie znajdzie, w wyniku kolejnej kompromitującej porażki? Czy może wtedy dziwnym trafem gdzieś się zagubią?
1
@Criss18Barca Były teczki kiszczaka, będą teczki Criss18Barca.
4
@Criss18Barca Zrób najpierw tych, którzy przeciwników Valverde wyzywają od 15 latkow kibiców sukcesu itp. Za tydzień po meczu z Realem możesz odpalić 1 teczkę :D możesz mnie dopisać do kategorii zwolnić Valverde po sezonie lub po odpadnieciu z lm :D
6
@Criss18Barca dodaj mnie tam. Chetnie sie pozytywnie zdziwie w co watpie. pozdrawiam
1
@Criss18Barca Mam nadzieję, że mnie nie pominiesz ! zawsze #ValverdeOut
0
@Criss18Barca mnie też zapisz
6
@Criss18Barca No to dawaj te teczki.